blogday2013

130 blogów zgłoszonych, Kuchnia w Formie w finale i pierwsza statuetka! Emocje właściwe dla debiutu, przyjemnie przeszywający ciało dreszcz, uśmiech przed obiektywami aparatów i brawa widowi. Miła chwila i ogromna satysfakcja. Doceniono naszą pasję, kuchnię i starania. Dziękujemy!

blog day 2013Słowne laurki od jurorów  rozgrzewają rumieńce na naszych policzkach, bo  ktoś  niezwiązany z nami emocjonalnie  ocenił  nasze wpisy i uznał, że  wykonujemy niezłą robotę:)    Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy pozostałym laureatom. Nie miałyśmy pojęcia, że mamy na Dolnym Śląsku taką blogową konkurencję. Dzięki temu spotkaniu  poznałyśmy nowe miejsca w sieci. Te kulinarne – Cztery Smaki   Świata, Wrocław od kuchni , Ala buszuje  dopisujemy do ulubionych:)

O nas i pozostałych nominowanych przeczytacie w Gazecie Wyborczej,

Konkurs  już po raz trzeci organizował wrocławski Pasaż Grunwaldzki. Finał odbył się w dniu światowego święta blogów.

autor zdjęć organizator Blogday2013

autor zdjęc organizator BlogDay2013

Zdjęcia: Organizator BlogDay2013

Startowałyśmy po raz drugi i jak widać cierpliwość się opłaciła:) Dziękujemy Wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i wspierają nas w tej kulinarnej pasji:) Szczególnie degustatorom! I oczywiście polecamy kuchnięwformie niezmiennie:)

 

PolecamyWrocław od kuchni
Author: Sylwia

Get Connected

    5 komentarzy

  1. Ala says:

    W przypadku konkursu Blog Day, wychodzi na to, że do dwóch razy sztuka, bo na przykład kryzysowo.pl startowało też po raz drugi i w końcu udało się zdobyć statuetkę :)

    Gratuluję Wam dziewczyny ogromnie i dziękuję za miłe słowa :)