To zimowe popołudnie zaczynamy gorącą wiadomością o konkursie:) Razem z marką Russel Hobbs zachęcamy do podzielenia się z nami przepisem na Wasze ulubione karnawałowe danie. Warto pochwalić się czymś wyjątkowym, bo rywalizacja będzie zacięta i dwuetapowa.

Zobacz regulamin konkursu

Karnawałowe pyszności z Russell Hobbs

W pierwszym my wybierzemy najlepszą propozycję, a  autor otrzyma szatkownicę Desire marki Russell Hobbs oraz zestaw gadżetów  Russell Hobbs. Przyznamy też 3 wyróżnienia, które nagrodzone zostaną gadżetami Russell Hobbs o wartości 50 złotych.

Zwycięski przepis trafi do finału organizowanego na fanpage  Russell Hobbs, a tam oprócz talentu i szczęścia potrzebne będą Wam i Waszej propozycji głosy internautów. Do finału trafią bowiem przepisy czytelników  z 13 innych blogów:) Z trzech pomysłów, które zdobędą najwięcej głosów  jury wybierze najlepszy. Zwycięski przepis na danie karnawałowe zostanie nagrodzony robotem planetarnym Desire marki Russell Hobbs.

robot zdjecia Russell Hobbs Polska

 

Co zrobić, by wygrać?

Trzeba zaprezentować autorski przepis na danie karnawałowe – może to być przekąska, danie główne lub deser. Do zgłoszenia musi być dołączone zdjęcie potrawy oraz informacja, jakiego produktu marki Russell Hobbs użylibyście do jej przyrządzenia. Tu znajdziecie pełną ofertę marki, która ułatwi Wam wybór::)

Swoje przepisy przesyłajcie na nasz adres: kontakt@kuchniawformie.pl. Koniecznie też polubcie fanpage na Facebooku organizatora konkursu – marki Russell Hobbs. To jeden z warunków przystąpienia do zabawy:)

Dokładnie  dziś  od 12.00 czekamy na Wasze pomysły na karnawałowe danie, na realizacje macie czas do 12 lutego 2014 roku do północy:) Kolejny etap konkursu potrwa na fanpage Russell Hobbs od 24 lutego do 9 marca 2014 roku!

Powodzenia:))))

Przepisy
Author: Sylwia

Get Connected